Termini priprave na zakon 2021

PRIPRAVA NA ZAKON

Jesenski termin tečaja bo potekal na Šutni v Kamniku, v veliki veroučni učilnici ali v cerkvi (odvisno od epidemije), 18. in 19. septembra ter 25. in 26. septembra. Potrebno je obiskati vsa štiri predavanja. Vsakokrat ob 20. uri, prijavite se na zupnija.kamnik@rkc.si. Obvezen pogoj PCT.

Druga možnost je  e-priprava v Ljubljani:

Program Priprava na zakon traja en vikend. Načeloma ga Ignacijev dom izvaja vsak prvi vikend v mesecu*, in sicer:

• v petek od 17.00 do 19.30
  • v soboto od 8.30 do 12.30 in od 14.30 do 18.30
  • v nedeljo od 8.30 do 14.00.

Priprava poteka v Ksaverjevi dvorani, pri cerkvi sv. Jožefa. Trenutno, ker srečanja niso možna v živo, priprave potekajo preko spleta. Povezavo na zoom srečanje udeleženci prejmejo ob prijavi.
Teme so predstavljene skozi pričevanja petih zakonskih parov in zdravnika. Na koncu »vikenda« vsak par dobi potrdilo o opravljeni pripravi na zakon. Preberite si odmeve parov, ki so se udeležili spletne Priprave na zakon. Več o programu in cenik. Pari ne bivajo v Ignacijevem domu duhovnosti, razen (in v kolikor bodo okoliščine dovoljevale) če se posebej prijavijo za bivanje na info@ignacijevdom.si.
Pripravo na zakon vodi p. Ivan Platovnjak s sodelavci.

*Predvideni datumi: 1.–3. oktober, 5.–7. november, 3.–5. december.

DRUGE MOŽNOSTI (odvisno od epidemije!)